Genel Müdürlük ve Şubeler

GENEL MÜDÜRLÜK
Büyükdere Cad. Stad Han No: 85 Kat: 5
Mecidiyeköy 34387 İstanbul
Tel: (212) 217 71 71 - Fax: (212) 217 02 45/68
Fct: (533) 774 83 21 - 22
E-posta:
cagdas@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80

İzmir Bursa Antalya Gebze İstanbul Samsun Ankara Konya Adana Gaziantep

BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ
Beylikdüzü Organize San. Bölgesi Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad.
Keleşoğlu Plaza No: 3 Kat: 2 D: 43
Beylikdüzü - İstanbul
Tel: (212) 876 18 60 - (212) 876 18 63
E-posta: beylikduzu@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

DUDULLU ŞUBESİ
Yukarı Dudullu Şerifali Mah. Mevdudi Sok. No: 53 D: 3
Ümraniye - İstanbul
Tel: (216) 540 18 60 - (216) 540 18 63
E-posta: dudullu@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

İKİTELLİ ŞUBESİ
Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Beyaz Tower K: 1 No: 44
İkitelli - Başakşehir - İstanbul
Tel: (212) 504 18 80 - (212) 539 78 16
E-posta: ikitelli@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

PENDİK ŞUBESİ
Çınardere Mah. Akan Sok. Başoğlu İş Merkezi No: 13 K: 1 D: 1
Pendik - İstanbul
Tel: (216) 598 18 81 - (216) 598 18 88
E-posta: pendik@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

GEBZE ŞUBESİ
Osman Yılmaz Mah. 641 Sok. No: 1
Sinan Selim Atasayan Apt. K: 4 D: 10
Gebze - Kocaeli
Tel: (262) 643 18 60 - (262) 643 18 69
E-posta: gebze@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

GENEL MÜDÜRLÜK İletişim Bilgileri
Çağdaş Faktoring A.Ş.
Büyükdere Cad. Stad Han No 85 Kat 5 34387
Mecidiyeköy/İstanbul
(0212) 217 71 71
(0212) 217 02 45/68
cagdas@cagdasfactoring.com.tr
444-18-80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

BURSA ŞUBESİ
Karaman Mah. İzmiryolu Cad.
Yerkayalar İş Merkezi No: 82 D: 3
Nilüfer - Bursa
Tel: (224) 245 18 90
E-posta: bursa@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

İZMİR ŞUBESİ
Kemalpaşa Cad. Karacaoğlan Mah. No:295 K:2 D:23
Yalçın İş Merkezi Işıkkent - Bornova - İzmir
Tel: (232) 472 18 10 - (232) 472 18 24
E-posta: izmir@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

ANKARA ŞUBESİ
İvedik Mah. 1495. Cad. Arıkanlar İş Merkezi
No: 17-50 Yenimahalle - Ankara
Tel: (312) 395 18 91 - (312) 395 95 54
E-posta: ankara@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

ANTALYA ŞUBESİ
Yeşil Bahçe Mah. Sinanoğlu Cad.
Şerife Külahcı Apt. No: 14 Kat: 4 No: 7
Muratpaşa - Antalya
Tel: (242) 334 18 80 - (242) 334 09 26
E-posta: antalya@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

GAZİANTEP ŞUBESİ
Mücahitler Mah. 52009 No'lu Cad.
Gümüşburun İş Merkezi Altı No: 28/83
Şehitkamil - Gaziantep
Tel: (342) 323 18 55 - (342) 323 18 53
E-posta: gaziantep@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

SAMSUN ŞUBESİ
İstasyon Mah. Cumhuriyet Cad. No: 120
İlkadım - Samsun
Tel: (362) 233 18 24 - (362) 233 18 54
E-posta: samsun@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

KONYA ŞUBESİ
Fevzi Çakmak Mah. Medcezir Cad.
KTM Konya Ticaret Merkezi B Blok No: 8/112
Karatay - Konya
Tel: (332) 502 00 48 - (332) 502 00 49
E-posta: konya@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

ADANA ŞUBESİ
Kurtuluş Mah. Atatürk Bulvarı
Gülbahçesi Sitesi B.Blok Kat: 1 D: 59
Seyhan - Adana
Tel: (322) 458 10 87 - (322) 458 10 88
Faks: (322) 458 10 89
E-posta: adana@cagdasfactoring.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 18 80
Yerimizi haritada görüntülemek için tıklayınız

Powered by Tayburn

PDF dosyası içeriğini görüntülemek ve yazıcı çıktısını almak için Acrobat Reader yazılımı gereklidir.
Acrobat Reader Yazılımını İndir